کارمندان اپل از 1 فوریه تحت پایلوت کار ترکیبی به دفاتر باز می گردند


بر اساس گزارش The Information که یک یادداشت داخلی توسط تیم کوک می باشد و توسط مدیر عامل اپل برای کارکنان این شرکت ارسال شده است، گزارش می دهد که کارمندان اپل که از سال گذشته پس از شیوع COVID-19 در سراسر جهان از خانه کار می کنند، باید از فوریه 2022 به دفاتر خود بازگردند. .

اپل از کارکنان خود خواسته است که از اول فوریه 2022 به عنوان بخشی از برنامه آزمایشی هیبریدی به دفاتر خود بازگردند که به کارمندان اجازه می دهد چهار هفته در سال از راه دور کار کنند.

اپل قبلاً اجازه دو هفته کار از راه دور در سال را می داد، اما اکنون دو هفته دیگر را ارائه می دهد تا "فرصت بیشتری برای سفر، نزدیک تر شدن به عزیزان خود یا به سادگی تغییر دادن برنامه های روزمره خود" فراهم کند.

پایلوت کار ترکیبی در ابتدا کارمندان اپل را ملزم می‌کند که یک یا دو روز در دفتر کار کنند و سپس در ماه مارس، کارکنان باید در روزهای دوشنبه، سه‌شنبه و پنج‌شنبه به دفتر بیایند در حالی که اجازه دارند چهارشنبه‌ها از خانه کار کنند.

با این حال، کارمندانی که در نقش‌های مهمی که به زمان بیشتری در دفتر نیاز دارند، بخشی از پایلوت کار ترکیبی نخواهند بود و ممکن است از آنها خواسته شود چهار یا پنج روز در هفته به دفتر بیایند.

اپل برای اولین بار مدل کاری هیبریدی را در ماه ژوئن اعلام کرد زیرا می خواست از کارمندان خود بخواهد در ماه سپتامبر به دفاتر بازگردند، اما این برنامه تا اکتبر، سپس ژانویه 2022 و اکنون به فوریه ادامه یافت.

جالب است که ببینیم با این مدل کار ترکیبی، همه چیز برای اپل چگونه پیش می‌رود، زیرا کارمندانش خواستار سیاست انعطاف‌پذیرتری برای کار از راه دور هستند.

۳۰ آبان ۱۴۰۰ | ۲۱:۱۶

جدیدترین های وبلاگ