سامسونگ گلکسی اس 20 و نوت 20 نسخه بتای One UI 4.0 مبتنی بر اندروید 12 را در ایالات متحده دریافت کردند


برنامه بتای One UI 4.0 مبتنی بر اندروید 12 سامسونگ هفته گذشته برای سری گلکسی نوت 20 در بریتانیا اجرا شد، که اکنون به واحدهای آنلاک گلکسی نوت 20 و نوت 20 اولترا در ایالات متحده گسترش یافته است.

برخی از کاربران سری گلکسی S20 نیز هفته گذشته نسخه بتای One UI 4.0 را در ایالات متحده دریافت کرده بودند، اما سامسونگ اعلام کرد که هنوز برنامه بتا را برای سری S20 در ایالات متحده آغاز نکرده است.

خوب، اگر شما از کسانی نبودید که به‌روزرسانی را دریافت کرده‌اید و می‌خواهید اندروید 12 و One UI 4.0 را امتحان کنید، می‌توانید با ضربه زدن بر روی بنر برنامه One UI Beta در اعضای سامسونگ در برنامه One UI 4.0 بتا شرکت کنید. برنامه اما توجه داشته باشید که فقط برای واحدهای آنلاک گلکسی S20، S20+ و S20 Ultra باز است.

پس از ثبت‌نام، می‌توانید به منوی تنظیمات > به‌روزرسانی نرم‌افزار در دستگاه خود بروید تا اولین به‌روزرسانی One UI 4.0 بتا را دانلود کنید. این روش برای سری گلکسی نوت 20 نیز اعمال می شود.

با این حال، شایان ذکر است که سیستم عامل بتا به اندازه نسخه های نهایی پایدار نیست، بنابراین بهتر است در دستگاه های اصلی از آن اجتناب کنید.

۳۰ آبان ۱۴۰۰ | ۲۱:۱۲

جدیدترین های وبلاگ