بروزرسانی ماه اکتبر سامسونگ گلکسی S21 از کلید دیجیتال خودرو در کره پشتیبانی می کند


ظاهراً اکنون هر سازنده گوشی هوشمند می خواهد دستگاه های آن به عنوان کلید ماشین دیجیتال شما عمل کنند ، و سامسونگ نیز تفاوتی با آن ندارد. این شرکت چشم انداز خود را در ماه ژانویه در هنگام معرفی سری S21 ارائه کرد و اکنون عملکرد کلید دیجیتال سرانجام به Galaxy S21+ و S21 Ultra راه پیدا می کند.

این ویژگی بخشی از به روز رسانی ماه اکتبر برای دستگاه های مذکور است. در حالی که به روزرسانی در حال حاضر در آلمان ، هند ، فیلیپین و کره جنوبی منتشر می شود ، تنها دومی - اتفاقاً کشور اصلی سامسونگ - در حال حاضر از کلید دیجیتال پشتیبانی می کند.
به روزرسانی ماه اکتبر سامسونگ گلکسی S21 از کلید دیجیتالی برای باز کردن قفل خودرو در کره پشتیبانی می کند.

همانطور که قبلاً اعلام شده بود ، کلید دیجیتال ابتدا باید با خودروهای پشتیبانی شده از شرکت های Audi ، BMW ، Genesis و Ford کار کند. دقیقاً مشخص نیست آن مدلها کدام ها هستند. با عملکرد جدید ، می توانید کلید دیجیتال خودرو را در Samsung Pass ذخیره کنید و سپس درها را با استفاده از برچسب NFC باز و بسته کنید و هنگامی که تلفن خود را روی پد شارژ بی سیم خودرو قرار می دهید ، موتور را روشن کنید.

امیدوارم با اجرای این برنامه در کره همه چیز خوب پیش برود و ویژگی کلید دیجیتال به زودی به سایر کشورها نیز سرایت کند. در کره ، به روزرسانی جدید دارای شماره ساخت G99*BXXU3AUIE است ، در حالی که در بقیه جهان به "AUIG" ختم می شود - به وضوح بر تفاوت تأکید می کند. صرف نظر از این امر ، در هر صورت شما وصله های امنیتی اکتبر 2021 را دریافت می کنید - یکبار دیگر ، زودتر از موعد مقرر (و با شکست گوگل ، اگرچه این چیزی است که ما قبلاً به آن عادت کرده ایم).

۰۹ مهر ۱۴۰۰ | ۲۲:۰۱

جدیدترین های وبلاگ