مایکروسافت وعده سه سال بروز رسانی برای Surface Duo 2 را می دهد


دستگاه های Surface Duo مایکروسافت از سیستم عامل اندروید استفاده می کنند و پس از این رویداد ، شرکت تأیید کرد که قصد دارد Surface Duo 2 را با سه سال به روز رسانی به روز کند. مایکروسافت با بیانیه زیر این امر را به Android Authority تأیید کرد.

" ما متعهد هستیم که سه سال سیستم عامل و به روزرسانی های امنیتی را ارائه دهیم. "

وقتی اولین Surface Duo منتشر شد ، همان قول داده شد. شایان ذکر است که نسل اول تلفن هوشمند Surface Duo هنوز دارای سیستم عامل اندروید 10 است. مایکروسافت اعلام کرد که در تلاش است تا "قبل از پایان امسال" Surface Duo را به اندروید 11 به روز کند.

ما اذعان داریم که مایکروسافت با Surface Duo پیشرفت زیادی کرده است. این نرم افزار و سخت افزار از زمان انتشار بهبود یافته است و شرکتی به بزرگی مایکروسافت باید بتواند Surface Duo 2 را به روز رسانی کند و از آنجایی که Surface Duo 2 با اندروید 11 وارد بازار می شود ، باید تعجب کنیم که این گجت کی عرضه می شود؟ به طور طبیعی انتظار می رود که به روزرسانی اندروید 12 را دریافت کند.
 

این هفته ، مایکروسافت اعلام سخت افزار سرفیس خود را در آنجا راه اندازی کرد که در آن چند رایانه سرفیس جدید و جانشین مایکروسافت سرفیس دو را عرضه کرد. Surface Duo 2 با تنظیم جدید دوربین سه گانه ، باتری به روز شده ، نمایشگرهای جدید ، چیپست سریعتر و بهبود کلی سخت افزار صفحه نمایش دوگانه همراه است. همچنین اکنون دارای NFC و لبه های خمیده داخلی صفحه است که مشاهده اعلان ها و زمان بسته شدن دستگاه را آسان می کند.

۰۹ مهر ۱۴۰۰ | ۲۱:۳۷

جدیدترین های وبلاگ