استند شارژر جدید شیائومی


شیائومی به طور رسمی یک پایه شارژ بی سیم جدید معرفی کرده است - یک مدل 100 واتی ، که تقریباً از هر نظر با واحد 80 واتی موجود آن یکسان است. دومی به سال گذشته برمی گردد و مدتی است که ارائه می شود ، هرچند با طراحی کمی متفاوت از نمونه اولیه.

شیائومی از پایه شارژ بی سیم جدید 100 واتی با قیمتی کمتر از 100 دلار رونمایی کرد این طراحی جدیدتر با واحد 100 وات نیز به اشتراک گذاشته شده است. این استند هنوز به شما امکان می دهد یک دستگاه را به صورت عمودی یا افقی قرار دهید و تنها تفاوت فیزیکی واقعی این است که مدل جدیدتر 100W MDY-13-EL در رنگ مشکی با رنگ طلایی عرضه می شود ، در حالی که مدل قدیمی 80W MDY-13-ED در رنگ سفید موجود است. با رگه های نقره ای به نظر می رسد که این جفت از نظر داخلی کاملاً شبیه به هم باشد ، زیرا مدل جدید هنوز بر اساس فناوری شارژ استاندارد Qi طراحی شده است و هنوز دارای طراحی دو سیم پیچ است ، یک فن پویا که فقط در مواقع لزوم وارد می شود و حتی با آن همراه می شود.

همان شارژر 120 واتی شیائومی و کابل USB 6A در جعبه موجود می باشد. از نظر ویژگی ها ، مدل جدیدتر یک لایه محافظ کالیبراسیون جریان اضافی اضافه می کند ، در حالی که حفاظت بیش از حد جریان ، ولتاژ ، دما بیش از حد ، الکترواستاتیک و تشخیص اجسام خارجی مدل قبلی را حفظ می کند. شیائومی از پایه شارژ بی سیم جدید 100 واتی با قیمتی کمتر از 100 دلار رونمایی کرد بنابراین ، برای همه اهداف ، ما به دنبال یک مدل تقویت شده هستیم که قرار است از 16 آگوست ساعت 10 صبح در چین ، با قیمت 599 CNY یا تقریباً 92 دلار در چین به فروش برسد. هنوز در مورد میزان دسترسی بین المللی اطلاعاتی در دست نیست.  سوال اصلی در اینجا این است که چرا؟ چرا شیائومی خود را برای طراحی و راه اندازی شارژر بی سیم Qi 100 وات به زحمت می اندازد ، در صورتی که اگر چیزی را از دست ندهیم ، سریع ترین تلفن های شارژ بی سیم موجود در بازار Mi 11 Ultra و Mi 11 Pro هستند ، با تبلیغات شارژ بی سیم 67W ، و پس از آن چیزی شبیه Mix 4 جدید و 50W آن. هر دو به خوبی توسط واحد 80 واتی موجود ، که دارای 499 MSRP CNY پایین تر یا حدود 77 دلار است ، تحت پوشش قرار گرفته اند. باز هم ، ما ممکن است چیزی را در اینجا از دست بدهیم ، اما اگر اینطور نباشد ، در اینجا امیدواریم که شیائومی مدل 80W فعلی را منسوخ نکند.

۲۹ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۲:۲۰

جدیدترین های وبلاگ