قوانین و تغییرات جدید اپلیکیشن TikTok


در سالهای اخیر موارد کمی به اندازه شبکه های اجتماعی دردسرساز بوده اند. با توجه به ترکیبی از محبوبیت و انبوهی از واقعیتهای اقتصادی و سیاسی ، TikTok در همه این موارد ، تقریباً دائماً در دادگاههای مختلف و خارج از آن ، در مرکز همه بوده و هست. گفته می شود ، این موج جدید اقدامات ، که به طور خاص کاربران نوجوان را مورد هدف قرار می دهد ، مطمئناً به همان اندازه مهم است و پیامدهای زیادی دارد. با خیال راحت به مواردی که در نظر وجود دارد بپردازید.

ما فقط به لیست تغییرات می پردازیم. TikTok مقررات منع رفت و آمد اعلانات و سایر محدودیت ها را برای نوجوانان معرفی می کند. در ابتدا ، TikTok ارسال اعلان ها برای کاربران 13-15 ساله پس از ساعت 9 شب و بعد از ساعت 10 شب برای افراد 16 و 17 ساله متوقف می شود. دلیل اصلی در اینجا تمایل به محدود کردن تعامل ، حداقل پس از یک ساعت خاص به این گروه های سنی است ، که برخی تحقیقات نشان داده اند بسیار بیشتر از بزرگسالان در معرض آسیب مدرن شبکه های اجتماعی هستند. علاوه بر این ، TikTok همچنین محدودیت های پیام خصوصی خود را تشدید می کند. با توجه به ممنوعیت PM موجود برای کاربران زیر 16 سال ، حساب های دارای علامت 16 و 17 اکنون به طور پیش فرض پیام خصوصی آنها غیرفعال شده و نیاز به فعال سازی دستی تنظیمات حساب دارد.

ویژگی های جدید حفظ حریم خصوصی TikTok همچنین از کاربران جوان خود می خواهد که بهتر بفهمند و کنترل کنند که چه کسانی بهره میگیرند و چگونه از رسانه هایی که ارسال می کنند استفاده می کنند. برای این منظور ، ویدیوهای کاربران زیر 16 سال دیگر به صورت رسمی و از طریق این پلتفرم قابل بارگیری نیستند. درست مانند PM ها-نوجوانان 16 و 17 ساله تنظیماتی را برای این ویژگی در نمایه های خود دریافت می کنند که به طور پیش فرض غیرفعال است. علاوه بر این ، هنگامی که هر کاربر زیر 16 سال برای ارسال یک ویدیو به TikTok می رود ، یک پنجره جدید به آنها اجازه می دهد تا انتخاب کنند که کدام کاربران باید اجازه دیدن ویدیوی مورد نظر را داشته باشند.

۲۹ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۱:۳۸

جدیدترین های وبلاگ